Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları
Şirketimiz teknik olarak ürün satışı yapmakta olup siparişle birlikte ürün teknik özellikleri alıcı tarafından onaylanmış ve benimsenmiş kabul edilir. Teknik olarak yapılmış bu siparişlerde iade ancak ürün hatası olması halinde geçerlidr. Ürünlerde belirtilmemiş teknik özelliklerin alıcıya uygun olmayışından şirketimiz sorumlu tutulamaz. Alıcı ürün hakkında ihtiyaç duyabilecek ilave bilgileri sipariş öncesi talep ederek karar vermelidir. Alıcının siparişle birlikte sipariş ettiği ürünün kendi kullanımı için uygunluğunu onaylamış olduğu kabul edilir.

Sitemiz veya şirketimiz mağazası üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı/arızalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile veya elden bize ulaştıracağınız hatalı ürün teknik inceleme sonrası onaylanır ise yenisi ile değiştirilecektir. Teknik inceleme süresi saklıdır. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa, ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.