Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Hizmetlerimiz

Sizleri her zaman güler yüzle karşılayacak Erkan Hidrolik Pnömatik Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti.’in sunduğu hizmetleri aşağıda başlıklar altında toplamaya çalıştık.
 

Proje ve Danışmanlık

Müşterilerimizin amaçlarına yönelik ürün ve sistemleri, ihtiyaçları ve bütçeleri doğrultusunda projelendirmekte, teslimatını yapmakta, devreye almakta, dokümantasyon hazırlamakta ve ilgili eğitimleri uygulamalı olarak gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimize aşmakta zorlandıkları teknik konuların çözümleri, uygulama esasları, yeni fikir ve trendler hakkında firmamızdan danışmanlık hizmeti de verilmektedir.
 

Teknik Ürün Satışı

Sektörümüzde yurtiçi ve yurtdışı menşei ve lokasyonlu ürünlerin teknik olarak satışı, temin ve teslimatları yapılmaktadır. İhtiyaçların talep anında satın alma veya teknik birimleriniz ile kontrollü olarak netleştirilmesinin yanında gerektiği taktirde yerinde tespitlere gidilerek tekliflerimiz özenle hazırlanmaktadır.

 
Üretim

İhtiyacınız olan ürünlerin imalat gerektirmesi halinde sizlere hızlı bir şekilde doğru ellerde üretimlerini gerçekleştiriyoruz. Hidrolik güç üniteleri, özel silindirler, bloklar, sistemler, Pnömatik panolar gibi imalat ve montaj gerektiren ürünler büyük bir titizlikle oluşturulup teslim edilmektedir. Ayrıca Hidrolik ve Pnömatik teknolojileri ile Otomasyon teknikleri harmanlanarak istenen kriterlere göre Makina imalatı konusuna hakim bir şekilde gerçekleştirilir.

 
Teknik Servis ve Destek

Her tür hidrolik ve pnömatik sistem ve komponentle ilgili teknik destek, devreye alım, tesisat (borulama) işlemleri, pickling ve flushing, bakım ve revizyon, arıza tespit ve onarım işlemleri gerçekleştirilmektedir.
 

Ürünler

Dünyaca ünlü yabancı ve yerli markaların satışını yapmanın yanında projelerimizde de kullanarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.