Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Hakkımızda

- Hakkımızda -

Erkan Hidrolik Pnömatik Mühendislik, Şubat 2017’de sektöründe 2004 yılından beri aralıksız olarak mesleki çalışmalarda bulunan Makina Mühendisi Sevan Erkan tarafından kurulmuştur. Artarak devam eden başarılı ve prestijli çalışmalarının meyvesi olarak Aralık 2021 tarihinde Erkan Hidrolik Pnömatik Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak limited şirket statüsüne alınmıştır. Şirketimiz İstanbul, İkitelli OSB. Aykosan Sanayi Sitesi’ndeki adresinde Hidrolik ve Pnömatik sektöründe piyasa rekabet şartlarına uyumlu ve dürüst ticaret anlayışı ile teknik olarak ürün satışı; bu ürünlerin mühendislik çalışmaları ile imalatı, beraber kullanılması ile oluşturulabilir sistemler (Ünite, Pano ve Makina) üzerine proje çalışmaları ve anahtar teslim imalatı konularında uygulamalı olarak çalışmalar yürütmektedir.


- Misyonumuz -

Yıllar boyu oluşan mesleki bilgi birikim ve tecrübelerimizin sizlere doğru, verimli ve hesaplı aktarılması, ihtiyaçlarınıza hızlı ve güvenilir şekilde cevap verilmesinden taviz vermeden çözüm ortağınız olmaktır.


- Vizyonumuz -

Ülkemizin endüstriyel ve ticari olarak sahip olduğu değerlerin artırılmasına; eğitimli, duyarlı ve girişimci kimliği ile hat safhada katkıda bulunmaktır.


- Mak. Müh. Sevan ERKAN -

1980 İstanbul doğumludur. 2004 yılında Marmara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İngilizce Makina Mühendisliği bölümünü Tübitak tarafından burs kazanan mezuniyet projesi ile başarıyla bitirmiştir. Öğrencilik hayatından itibaren başlayan iş hayatını Hidrolik ve Pnömatik konularında birlikte uzmanlaşarak aralıksız olarak devam ettirmiştir. Kariyeri boyunca Askeri’den Endüstriyel sektörlere geniş bir yelpazede ofis ve saha çalışmaları, komponent ve proje satışları, yerli ve yurtdışı kaynaklı müşterilerle teknik ve ticari diyaloglar, yurtdışı kaynaklı sektörel firmalarla teknik ve ticari aktiviteler, fuar etkinlikleri, eğitim ve tanıtım faaliyetleri gerçekleştirmiş ve birçok ülkeye iş seyahatlerinde bulunmuştur. 2015 yılında evlilik hayatına adım atmış ve 2017 yılında kurduğu şahıs şirketini 2021 yılında Erkan Hidrolik Pnömatik Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti. adı altında limited şirket statüsüne alarak mesleki hayatına, sektörünün aranılan ve referans kabul edilen yeni ve inovatif projelerle devam etmektedir.

" Akışkan Gücünde Söz Sahibi "

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.